Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sterling silver pendant 925

Sterling silver pendant 925

DEN 336.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Sterling silver pendant 925. Ако не можете да најдете објект што треба, може да контактирате со нас.Sterling silver pendant 925 авторот работа (дело) Боја - сребрен Материјал : 925 Фунта Сребро (а Ако е потребно, ние може да означува владата на примерокот (сонда).Оваа услуга се плаќа, доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас) За еден синџир дијаметар што не надминува 3 милиметри Тежина - 3.0 грама Должина - 10 милиметри Ширина - 10 милиметри Дебелина - 5.5 милиметри.

Спецификација

Избор на клиент