Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Prettyia Трајни Бела Полирање Подлога Вежба Полирање Подлога за Мебел/Автомобил/Стакло

Prettyia Трајни Бела Полирање Подлога Вежба Полирање Подлога за Мебел/Автомобил/Стакло

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Погоден за мебел, дограма, стакло, автомобил, од нерѓосувачки челик, инструмент итн, садови, инструмент, мермер итн.Погоден за полски со восок, чистење, запечатување glair итн.Издржливи, перат и повторна употреба, филц за дизајнот на грбот.Поголем ефект на полирање со полирање агент.Голема мека и еластична волнени материјали, природни и еколошки.Опис : - Поголем ефект на полирање со полирање агент - Голема мека и еластична волнени материјали, природни и еколошки - Издржливи, перат и повторна употреба, филц за дизајнот на грбот - Погоден за полски со восок, чистење, запечатување glair итн - Погоден за мебел, дограма, стакло, автомобил, од нерѓосувачки челик, инструмент итн, садови, инструмент, мермер и сл - Големина : Прибл. 100 x 7mm / 4 x 0.27 инчен - Материјал : Собираат wool Package Вклучува : 1 x Волна Полирање Подлога.

Спецификација

Избор на клиент