Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Миење Поставите БИДЕ-АЛАТКА М3 Serrated за Миење А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Заклучување Подлошки Сет (Пакување од 10)

Миење Поставите БИДЕ-АЛАТКА М3 Serrated за Миење А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Заклучување Подлошки Сет (Пакување од

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Достапни во 9 големина:М2, М2.5, М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12. Корозивни Отпорни А2 Одделение Од Нерѓосувачки Челик.Не е погоден за замена на висока затегнувачка апликации.Идеален за широк спектар на одредување на апликации.Пакет:10 PCS.Опис Спецификации : Не 'Рѓа Отпорност На Корозија Висока Цврстина Нема Загадување Материјал : Не' Рѓосувачки Челик А2 Големина:М2, М2.5, М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12 Забелешка : 1.Ве молиме овозможи ситни грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка бојата прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет се Вклучени : 1 × 10pcs Надворешни Заб Serrated Заклучување Подлошки.

Спецификација

Избор на клиент