Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Индискиот Стил Mandala Бохемија Флорални Кабинет Вратата Копчиња се Справува Повлекува Шкафот се Справува со Фиока Гардероба 4pcs

Индискиот Стил Mandala Бохемија Флорални Кабинет Вратата Копчиња се Справува Повлекува Шкафот се Справува со Фиока Гардероба

DEN 287.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Abs.ГОЛЕМИНА : Рачки-1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm,Завртки-постојат две големини на располагање(1.1 ВО/1.37 ВО).МАТЕРИЈАЛ : Стакло површината и пластична база,им даде на вашиот дом или канцеларија добра декорација со уникатни печати.ПРИМЕНА : Одлична за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, расадник и така натаму.INSTALLION : Лесно да се инсталира.Најдете позиција каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Бидете внимателни во текот на работата.ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со нашата копчиња, ве молиме ги споделите со нас и ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена или ви испрати замена.Спецификации : Име : Фиока Повлече Handles Diameter на фиока рачки-1.18",декорирање на вашиот кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, итн со уникатен дизајн.Функција : Тоа сјаат и изгледа многу убава.Тоа е еден магичен ефект во украсување.Liven до вашиот мебел, и додадете елегантен карактер до вашиот дом.Лесен за Инсталација : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Нашите завртката е околу 2,6 cm долги, ве молиме имајте во вашиот кабинет дебелина пред да нарачате.Бидете внимателни во текот на работата.Пакетот вклучува : 4 X долго завртка (1.1")4 X краток навој(1.37".

Спецификација

Избор на клиент