Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Adepoy Bling Случај за Apple Види 40mm Серија 6/5/4/SE, со Калено Стакло Екран Заштитник, Двоен Дијамант Кристал Сите Околу Ултра-Тенок Браник Заштитна Маска за iWatch Жени, Девојки(r

Adepoy Bling Случај за Apple Види 40mm Серија 6/5/4/SE, со Калено Стакло Екран Заштитник, Двоен Дијамант Кристал Сите Околу

DEN 119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Примена : Оваа Apple Види Случај е Специјално дизајниран за Apple Види Серија 6/5/4/SE 40mm 44mm, Серија 3/2/1 38mm 42mm, ве молиме изберете моделот како што треба.(Bling Екран заштитник Само, Apple се Види или Бендови НЕ се вклучени).Сите-во-едно Дизајн : Doudble луксузни bling дијаманти пломба на целосната на Apple види случај, crystalwon не падне лесно, исто така, изградена-во 0.33 mm Ултра-Тенок HD Јасно калено стакло екран заштитник, совршено компатибилни со модата и функција!.Целосна Заштитна : Сите Околу Ултра-Тенок Трајни PC случај изграден во тенок HD јасно калено стакло екран заштитник целосно покривање на екранот и куќиштето.Сите Околу го штити вашиот Apple се Види од нула, испакнатини и случајно капки.Лесен за Инсталација : Точно да одговара на сите Apple види дупки, супер лесно да се инсталира за својата snap-на дизајн за да се избегне преземањето на бендови исклучување прво.Исто така, не треба да ги тргнеме на watch случај пред да го полните вашиот i Watch.Она што Ќе Добиете за : 1 x Високи Перформанси Bling случај со Екран Заштитник. 12 Месеци Гаранција За Квалитет На Услуга.(Љубезно Потсетување : Овој случај не е водоотпорен, тоа не е поддршка додека пливање.Ако заборавајте да го симнат, само треба да се избрише со очила крпа.).Додава Совршен Допир на Bling на вашиот Apple Види Сега!.Украсени со јасно пенливи камења, лесно да се носат со било облека, од ден на маѓепсана вечери или убава вечера датум.Mulitiple боја опции, му дава на вашиот Apple се Види во сосема поинаков изглед!.

Спецификација

Избор на клиент