Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MEASY GP800 2.4 GHz Мини Безжична Тастатура со Touchpad Глувчето за Мини pc тв Кутија и Повеќе

MEASY GP800 2.4 GHz Мини Безжична Тастатура со Touchpad Глувчето за Мини pc тв Кутија и Повеќе

DEN 744.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

3 оз Корисникот совети : Кога курсорот е надвор од контрола, ве молиме да се иницијализира на воздухот глувчето како што следи : 1.Мали димензии, мала тежина, лесен за носење.5 V Работат на струјата : > 15m A Боја : Црна Материјал : ABS Објект големина на : 14.Пакет листа : 1 * Мини безжична тастатура / маус (USB приемник внатре) 1 * упатство (на англиски).Ве молиме имајте во просторот помеѓу тастатурата и USB приемник без пречка.8 во (L * W * H) Точка тежина : 72.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.8 ft Поддршка : Windows 2000 / XP / Vista / CE / 98 / 7 / 8 / NT / Мене, за Linux (Debian-3.0 тестирани), за Андроид оперативен СИСТЕМ Пренесува моќност : < + 4db Работен напон : 4.Високо чувствителните touchpad со лизгање бар, користејќи лесно.4 G технологија посвојување, врската може да биде подложена на интерференција од пречки како ѕидови, метали или од други електронски уреди.Adter 5 секунди, LED светло ќе биде секогаш светлина, а тоа значи на неискористеност е успешно надолу.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.4 GHz се Користи за : ТВ кутија, КОМПЈУТЕР, лаптоп, таблет, мини КОМПЈУТЕР, проектор Напојување : 3 * AAA (не се вклучени) Примачот : USB 2.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Спецификации : Фреквенција : 2.QWERTY тастатура со 79 копчиња, хуманизирано изгледот го прави работењето полесно.6 оз Пакет големина : 16. Стави воздухот глувчето хоризонтално, долго притиснете го копчето "до" и "долу" насока копчињата и "Внесете" клуч за 1 секунди и LED светло со сонцето моделот ќе почне да трепка.Забелешка : Поради 2.2 во (L * W * H) Пакет тежина : 93.0 и над Работата на далечина : 10.Моќ извира покриени од еден ден.4 G безжична конекција, ужива во долги контрола.

Спецификација

Избор на клиент