Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NIUCOCO | Сите-Природно Кокосово Масло Шампон и Балсам | Не-Токсични | Travel Големина Пакет (100ml)

NIUCOCO | Сите-Природно Кокосово Масло Шампон и Балсам | Не-Токсични | Travel Големина Пакет (100ml)

DEN 696.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

РЕЗУЛТАТИ : КОМБИНАЦИЈА НА NIUCOCO Е ШАМПОН И БАЛСАМ ЧИСТИ ДОДЕКА НАВЛАЖНУВАЧКИ БЕЗ ОДЗЕМАЊЕ ВАШИОТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА.КОСАТА ВИДОВИ : Совршен комбо рутина за навлажнувачки жените или мажите права коса, кадрава коса, frizzy коса или коса без разлика дали тоа е кафеава, бринета, или русокоса.УПОТРЕБА : се Специјално формулирани со шампон и балсам се оптимизиран за безбедно и редовно користење, додека постојано одржување на корисните својства на 100% сертифициран чиста, екстра девственото кокосово масло.ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ : NIUCOCO производи се формулирани, без сулфати, parabens, phthalates, глутен, минерални масла, Штипки, МЕА, ДЕА, ЧАЈ, синтетички мириси, синтетички бои, или животно-изведен состојки.Сите производи се 100% вегетаријанска храна, и никогаш не се тестираат врз животни.СОСТОЈКИ ШАМПОН : Аква/Вода/Eau, Натриум Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Натриум Lauryl Sulfoacetate, Parfum/Мирис, Глицерин, Алкохол Cetearyl, Cocos Nucifera (Кокос) Масло, Citrullus Lanatus (Бостан) Овошен Екстракт, Cymbidium Grandiflorum Екстракт од Цвет, Камелија Sinensis Leaf Екстракт, Розмаринус Officinalis (Рузмарин) Leaf Екстракт, Tocopherol, Gluconolactone, Натриум Benzoate, Polysorbate 60, Млечна Киселина СОСТОЈКИ средството за смекнување на косата : Аква/Вода/Eau, Cetearyl Al.NIUCOCO користи единствена форма на екстра девственото, ладно-цедените, нерафинирано масло од кокос.Ние се зголеми квалитетот и чистотата на нашата кокосово масло со користење на рака бере кокос врз основа на врв зрелост и патентирана ладно-цедените екстракција процес од почеток до крај без додавање на хемискиот refinement.By елиминирање на топлината од процесот, ова осигурува дека физичкиот состав на масло не е намалена и своите хранливи материи, особено неговата масни киселини состав, се на врвот за да ви ги даде вашите најздравите насоки.

Спецификација

Избор на клиент