Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
VR Лице Силиконска Маска Маска за Oculus Потрагата 2 Слушалки Лице Подлога Перница Sweatproof Анти-Магла Oculus Потрагата 2 Додатоци (Бела)

VR Лице Силиконска Маска Маска за Oculus Потрагата 2 Слушалки Лице Подлога Перница Sweatproof Анти-Магла Oculus Потрагата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се инсталира:На силиконска маска замена лесно можат да бидат спроведени и отстранат, така што тоа се вклопува според вашето лице. ✅Премиум Материјал : Направен од високо-одделение еколошки силикони, па тоа е безбедно и санитарен и без иритација на кожата. ✅Enhanced Поле на Гледање - Користење ергономски додаток дизајн, може да бидат поблиску до екранот, обезбедување на пошироко поле на гледање и построги конекција.Боја : Црна 【Детали】 Материјал:Силикони Применлив Модел:Oculus Потрагата 2 【Функција】 Удобно Допир:Направени од силикон материјал,мека и еластична,крива е многу блиску до вашето лице, што можете повеќе нурнати во vr игра.8 mm Пот-доказ светлина-доказ и перат VR лице влошки се направи вашиот долго време VR игри на повеќе хигиенски и можат да бидат споделени со семејството или пријателите.✅Ултра Тенок Дизајн - за Разлика од други тешки лицето маска, оваа 0. ✅Анти-Истекување - носот подлога спречува светлина од внесување на VR очила и светлина истекување за време на употреба. 【Пакет Содржи】 1*Силиконска Маска, не го вклучува лицето за поддршка.Лесно да се Чисти:На силиконски површина е многу лесно да се чисти, ја бришам со алкохол или со хартија за крпи, и да уживате во забавата на VR со семејството и пријателите.Збогатете го видите:Удобно лицето Маска замена овозможи да уживаат во добра поле на гледање, уживајте во вашиот vr од повеќето удобно и со подобро поле на гледање,може да се спречи светлина истекување и зголемување на искуството на VR. ✅Комфорни и Издржливи - Овој професионален мека силиконска маска за oculus потрагата 2 има посебен изглед, па затоа има анти-пропадна и анти-пот функции.Дише и пот-доказ,да ви даде удобно искуство. ✅Брз чистење : еколошки силикони, пот доказ, спречување на светлината истекување, перат.

Спецификација

Избор на клиент