Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Инсталации Блок, 50-Пар, 4 x 50 Блок Големина

Инсталации Блок, 50-Пар, 4 x 50 Блок Големина

DEN 527.28
 

Достапно за нарачка
Залиха

Цена За : - Секој Со Нозете : Нема Клип Пар Тип : 2 Игли по Ред : 4 Редови : 50 Број на Парови : 50 Клипови се Вклучени : 2 Длабочина (Во.) : 1.2 Должина (Во.) : 10 Ширина (Во.) : 3.44 Предмет : Жици Блок, 66 Сплит Категорија Тип : Глас Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Жици Блок, 66 Сплит, Со Нозе, Не постои, Бројот на Парови Во 50, Категорија Тип Глас, Игли по Ред 4, Редови 50, Клип Пар Тип 2, Клипови Вклучени 2, Длабочина (Во.) 1.2, Должина (Во.) 10, Ширина (Во.) 3.44 '.

Спецификација

Избор на клиент