Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
USB WiFi Адаптер за КОМПЈУТЕР, Десктоп, Лаптоп на Windows 10/8.1/8/7/XP, MAC, Linux, 802.11 ac 5G/2.4 G 5Dbi 1200Mbps Двојна Антени. Безжичен USB Адаптер 5G за Игри, WiFi Адаптер Десктоп Windows

USB WiFi Адаптер за КОМПЈУТЕР, Десктоп, Лаптоп на Windows 10/8.1/8/7/XP, MAC, Linux, 802.11 ac 5G/2.4 G 5Dbi 1200Mbps Двојна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

КРАЈНАТА WI-FI БРЗИНА : Одличен за Онлајн 4 K Видео Стриминг, Игри, Висок Квалитет на Музика и Facebook со Користење на оваа Двојна Бенд USB Wi-Fi Адаптер.КРАЈНАТА БЕЗЖИЧЕН ОПСЕГ : Доаѓа со 2 Парчиња на Долга Низа Wi Fi Антени на 5d Bi.Оваа Wi Fi Адаптер гарантира дека Wi Fi опсег е продолжена и се чувствувате врска стабилност со висок здобијат со две антени.ФЛЕКСИБИЛНИ РАСПОРЕДУВАЊЕ : Доаѓа со USB 3.0 лулка заедно со Кабел за продолжување на 5 ft.Приклучок на кој Било USB Порти на Вашиот Компјутер и може да се стави овој USB лулка близина на локацијата за да примите подобар Wi Fi Сигнали.Можете исто така Да го приклучиш ова Wi Fi USB адаптер директно на USB портот на вашиот компјутер.USB 3.0 ПОРТ РАБОТИ за 10 ПАТИ ПОБРЗ ОД USB 2.0 И постабилен : Носи 10 Пати Побрзо и повеќе солидна безжична интернет конекција.Назад Компатибилен со USB 2.0 Порта.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со Било Wi Fi рутер.Поддршка на Windows 10 /8.1/8/7/Vista/XP, MAC OS X 10.9~10.14 или повисоко.

Спецификација

Избор на клиент