Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Halco BC8497 PAR38NFL15/927/W/LED (82042) Светилки Сијалица Замена

Halco BC8497 PAR38NFL15/927/W/LED (82042) Светилки Сијалица Замена

DEN 728.64
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој производ е Halco PAR38 NFL15/927/W/LED (82042) Светилки Сијалица Замена.Целта на употреба за Осветлување & Фанови, електрични-апарати за домаќинство-фан-замена-делови.Произведени во Кина.Пакет димензии : 5.25" L x 5.25" W x 5.75" Х. Halco PAR38 NFL15/927/W/LED (82042) Светилки Сијалица Замена PAR38 NFL15/927/W/LED PAR-38 PAR38 PAR 38 PAR/38 15 вати (15w) 120 volt (120v) E26 (Среден Завртка) 2700 kelvin Универзална BC8497 Цел Кодови : PAR38 NFL15/927/W/LED PAR38 NFL15927 WLED PAR38 NFL15 927 W LED PAR38 NFL15-927-W-LED Mfg.Prod Код : 82042.

Спецификација

Избор на клиент