Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Woolzies Чиста и Природни Undiluted Благодарност Етерично Масло Set | Највисок Квалитет на Ароматерапијата Терапевтски Одделение | Радост се Вклопуваат, Лаванда & Роуз Масло

Woolzies Чиста и Природни Undiluted Благодарност Етерично Масло Set | Највисок Квалитет на Ароматерапијата Терапевтски

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Радост Нафта Мешавина е uplifting и banishes тешки емоции!.ПРИРОДНИ & ОРГАНСКИ ИСЦЕЛУВАЊЕ!Woolzies Роуз Масло етерично масло е направен од чисто се зголеми суштина тоа е докажано да се расчисти акни, намалување на знаците на стареење, се минимизира појавата на лузни, и да помогне со состојби како што се егзема и розацеа.Ако не сакаат нашата Благодарност Сет, ние ќе ги даде вашите ПАРИ НАЗАД.ПРИРОДНО ЛЕКУВАЊЕ СИЛИ!Woolzies Благодарност Етерично Масло Колекција содржи две пријатна еден масла и еден радосен етерично масло смеса.Сите Woolzies природни производи се дизајнирани за максимален ефект!.Тоа може да се вдишат, пренесуваат на трети лица, и се применува локална примена во нега на кожата и масажа.Зголемете ја вашата енергија нивоа & вашиот дух безбедно и природно, со Woolzies премиум Благодарност Колекција!.Само нас контакт во случај на било какви прашања, за целосно враќање на средствата.Овие масла ќе донесе чувства на благодарност, благодарност, и благодарност.Овие масла се на одмор, расположение-зголемување, стрес-олеснување, на спиење-индуцирачки, uplifting и banishs тешки чувства, со богат, флорални и цитрус мирис.Ова етерично масло ќе ја креваш надвор од уморни и ниска емоции да помогне да се вратиме на радоста на животот.Станат смирени, опуштени и среќни во еден момент со едноставно капка!.Екстракција Метод : на Пареа дестилација на свежо цветни врвовите на лаванда.СИТЕ ВРЕМИЊА ОМИЛЕН!НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ СОСТОЈКИ!На Благодарност Поставете има комбинација од најпознатите премија, со висок квалитет масла.Ублажува болки и болки при разводнета правилно и се применува на кожата.РОУЗ МАСЛО : најголемите женски радости знаеше за човештвото. 100% ЧИСТА & UNDILUTED!Woolzies Етерични масла се високо концентрирани, ладно-цедените, вегетаријанци, никогаш не се тестираат врз животни, 100% чист и слободен од синтетички состојки, parabens или вештачки мириси, испорачувајќи ги најдобрите корист.

Спецификација

Избор на клиент