Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
01 Безбедно Шетач Safty Појас Бебе Седиштето на Рака се Подигнат Појас Појасот Здрав Колички за Бебе Столици Бебешките Колички

01 Безбедно Шетач Safty Појас Бебе Седиштето на Рака се Подигнат Појас Појасот Здрав Колички за Бебе Столици Бебешките

DEN 191.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совршен за повеќето бебе високи столчиња, колички, pushchairs, бебешките колички, бебе столици и повеќе.На 5-точка safty појас е многу лесен за употреба и го подобрува безбедноста на бебето.Тоа исто така може да се користи како 3-точка safty појас без употреба на рамо, рака.На рамо ремени, ремени и крстот ремени се прилагодливи, и родителите може да се прилагоди нив да се вклопуваат во шетач или бебешко седиште, така што бебето може да седи удобно.Направен од висок квалитет на најлон и пластични материјали, тоа се еколошки безбедни и издржливи.Пластични тока е здрав и е лесно во прилог на стол со рамо, рака и појас.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат, без да потрошите многу време.Ова 5-инчен појасот е направен од високо-квалитет најлон и пластични материјали, која е безбедна и издржливи.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на најлон и пластични материјали, тоа се еколошки безбедни и издржливи.2. Совршен за повеќето бебе високи столчиња, колички, pushchairs, бебешките колички, бебе столици и повеќе.3. Пластични тока е здрав и е лесно во прилог на стол со рамо, рака и појас.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат, без да потрошите многу време.4. На рамо ремени, ремени и крстот ремени се прилагодливи, и родителите може да се прилагоди нив да се вклопуваат во шетач или бебешко седиште, така што бебето може да седи удобно.5. На 5-точка safty појас е многу лесен за употреба и го подобрува безбедноста на бебето.Тоа исто така може да се користи како 3-точка safty појас без употреба на рамо, рака.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Седиште Подигнат Belt Material : Најлон + Plastic Color : Black Shoulder Рака : Прибл. 70-75см / 27.6-30in Belt : Прибл. 60-65cm / 23.6-25.6 in Cross Рака : Прибл. 50-55cm / 19.7-21.7 in Weight : Прибл. 129.6 g / 4.6 oz Package листа : 1 * Бебе Седиште Подигнат Појас.

Спецификација

  :

Избор на клиент