Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ITTA Акрилик Накит Складирање Кутија Earring Екранот Стојат Организатор Носителот со 3 Вертикална Фиока за Прстени, Уво Studs, Ѓердани и сл.(Има 108 Пара) (Јасно)

ITTA Акрилик Накит Складирање Кутија Earring Екранот Стојат Организатор Носителот со 3 Вертикална Фиока за Прстени, Уво

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Доаѓа со 3 pannel фиоки, секој pannel фиока има 74 дупки.Тоа може да се откажам 37 пара на обетки во секој pannel, целосно 222 дупки и може да се одржи 111 пара на обетки!. 3 вертикална фиока-стил накит организатор со повеќе големини дупки за различна големина на прстени, ѓердани, или уво приклучоци;.Тоа се направени од издржлив врвен квалитет јасно акрилик; производот димензија : 5.1 X 5.1 X 7.1 Инчи (13 Х 13 X 19 cm);.Фиоки може да се повлече лесно, тоа е погоден за вас да го земете она што ви треба во брзање утро и тоа би можело да се спречи гребнатини;.Акрилик earring организатор користи за да ги зачувувате и организирате сите видови и големини на обетки, одличен начин да се задржи обетки чуваат и на екранот.Тоа е погоден за професионална и домашна употреба.Производот димензија : 5.1 X 5.1 X 7.1 Инчи (13 Х 13 X 19 cm); Доаѓа со 3 pannel фиоки, секој pannel фиока има 74 дупки.Тоа може да се откажам 37 пара на обетки во секој pannel, целосно 222 дупки и може да се одржи 111 пара на обетки!.

Спецификација

Избор на клиент