Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Minco AS120119, Ѕид Зона Temp Сензор

Minco AS120119, Ѕид Зона Temp Сензор

DEN 480.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.За повеќе од 50 години, Minco има обезбедено температурни сензори решенија бара апликации.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Ѕид Зона Temp Сензор.

Спецификација

Избор на клиент