Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CoolBELL Канцеларија Биро Подлога Големи L Големина на Компјутерски Игри Подлога Не се Лизга Табела Пишување Мат СТП Кожа Ергономски Глушец Подлога Вода-Доказ Канцела?

CoolBELL Канцеларија Биро Подлога Големи L Големина на Компјутерски Игри Подлога Не се Лизга Табела Пишување Мат СТП Кожа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

L-големина : 23.6x13.7 инчи.Тоа е Доволно голем за да држете го вашиот лаптоп, глувче и тастатура.Широко се користи како mouse pad, кожа биро заштитник, биро вшмукување чаша и пишување подлога.Персоналните шема дизајн.Единствена шема дизајн совршено се покажува вашата личност.Моделот усвојува најдобри технологија на печатење, нема потреба да се грижите за бледнее и пукање.Водоотпорен и лесно да се чисти.На ткаеше страна е мазна и сјајна, лесен за чистење, водоотпорен.Нови faux кожа материјал.Оваа thickerd кожа е направен од еко-пријателски кожа, не луто инфериорни мирис и потрајни.Армирано не се лизга дизајн.Не се лизга слој е врежана со слој од волнени крпа за подобрување на триење и лепливоста, спречување на мат од лизгање.

Спецификација

Избор на клиент