Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE Црна DC24V IP65 Електрична Компонента Електромагнетниот Вентил Калем(Негро DC24 ν IP65 componente eléctrico bobina де válvula solenoide

X-DREE Црна DC24V IP65 Електрична Компонента Електромагнетниот Вентил Калем(Негро DC24 ν IP65 componente eléctrico bobina

DEN 1353.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Име На Производ : Електромагнетниот Вентил Серпентина ;Материјал : Пластика, Електрични Дел.Напон : DC 24 V ,.Заштита Ниво : IP65;Големина на(Приближно) : 5.8 x 4.5 x 2,2 см / 2.3" x 1.8" x 0.9"(L*W*H).Основни Кол. : 0.9 cm / 0.35", 0.8 cm/0.31";Боја : Црна(Diámetro del núcleo : 0.9 cm / 0.35' ', 0.8 cm / 0.31' '; Боја : Negro.Net Тежина : 62g;Пакет Содржина : 1 x Електромагнетниот Вентил Калем(Peso neto : 62 g; Contenido del paquete : 1 x bobina де válvula solenoide.Црна DC24 V IP65 Електрична Компонента Електромагнетниот Вентил Coil00 This електромагнетниот вентил серпентина е изградена на шупливи јадро.Се користи за претворање на електрична енергија во линеарно движење, суштински дел за електромагнетниот вентил.0 Description во Spanish Negro DC24 ν IP65 componente eléctrico bobina де válvula solenoide Nombre del producto : bobina де ла válvula solenoide; материјал : plástico, pieza eléctrica Voltaje : DC 24 ν,Nivel де protección : IP65; Tamaño (Aprox.) : 5.8 x 4.5 x 2,2 см / 2.3' 'x 1.8' 'x 0.9' '(L * W * H) Diámetro del núcleo : 0.9 cm / 0.35' ', 0.8 cm / 0.31' '; Боја : Negro Peso neto : 62 g; Contenido del paquete : 1 x bobina де válvula solenoide.

Спецификација

Избор на клиент