Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(6 Парчиња) Supershieldz Наменета за Michael Kors Генералот 6 Bradshaw и Michael Kors Пристап Grayson (Генералот 2) Smartwatch Екран Заштитник, Висока Дефиниција Јасно Штит (PET)

(6 Парчиња) Supershieldz Наменета за Michael Kors Генералот 6 Bradshaw и Michael Kors Пристап Grayson (Генералот 2) Smartwatch

DEN 167.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална резолуција.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучуваат 6 компјутери екран заштитници.Нашите екран заштитници се направени од Оптички Одделение Кристал Филм кој се обичај се сечат за да се обезбеди совршено се вклопуваат во секое време.Изградена во пет слоеви; е отпорен на гребење на површината полимер, закоравен заштитна маска за да се спречи длабоки намалувања оштетување на вашиот уред и конечно патентирана силиконски гел кој се создава вакуум за да безбедно 'држат", на екранот на уредот.Нашите екран заштитници не користат лепило и нема прскање ништо да заштитник или уред.

Спецификација

Избор на клиент