Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2L мода декоративни пијалаци фармацевт - мали пиво, црвено вино фармацевт - со тапа и скала display - за најдобар одмор подарок

2L мода декоративни пијалаци фармацевт - мали пиво, црвено вино фармацевт - со тапа и скала display - за најдобар одмор

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Уживајте во вашиот пијалок со комплетна сатисфакција, без никакви штетни хемикалии, уживате во пијалок во повеќето удобно и стилски 100% champion пијалаци фармацевт. ★ Совршена форма.Тоа се додава на вкупниот пиење искуство, и уникатен облик го подобрува арома и вкус на сок или вино. ★ Со елегантен изглед, нивната база, овозможува максимална стабилност и ќе додадете на убавината на вашата маса со својот модерен дизајн. ★Препорачува употреба : Овие се совршени партија украси и се одличен подарок за било кој повод. ★ Совршено декоративни вода диспензерот, отворено дневна маса поставена на Adirondack стол, дома декор центар за забава прибор за јадење во собата.Тие се совршен партија украси.Идеален за : Божиќ, роденденот подароци, свадба партии, бестселери, Денот на Вљубените, Годишнина, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Housewarming, Сајбер понеделник и Црн петок промотивни подароци, Нова Година, Универзитетот Дипломирањето, Св. Патрик, алал да му е , се работи промоција, Божиќни подароци и мистериозна Дедо мраз подароци! 100% задоволството на клиентите, ако треба да се купат многу, можете да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде попуст.Производ големина : (слика наслов) Капацитет : Телефон соба модел : 2 литри.Гориво барел модел : 1 литар Материјал : Акрилна Пластика / Каучук / Метал / Chrome ABS Тежина : 1 кг Пакување : двојно пакување на картон Опис : ве Молиме не истурете топла вода Погодна за : различни пијалоци, чај, кафе, пиво, вино, сок, шампањ и многу повеќе.Карактеристики : 1. Преносни употреба, висока ефикасност; 2. Високо квалитетен и елегантен стил на дизајн; 3. Висок квалитет, долго користење на времето; 4. Лесно да се чисти; 5. Задоволителна услуга.

Спецификација

Избор на клиент