Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Обичај Зграда Производ WDG5 5 lb Не-Изшкуркан Бели Плочки инјекциска смеса

Обичај Зграда Производ WDG5 5 lb Не-Изшкуркан Бели Плочки инјекциска смеса

DEN 384.48
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ограничување на еден (1) по нарачка.Се враќа нема да биде чест на овој closeout објект.Број на модел : WDG5. Бренд име : Прилагодено Зграда Производ.Опис на производот Градење на Сопствени Производи Бела Сува Внатрешна и Надворешна Бела инјекциска смеса 5 lb.Од Производителот За подот или ѕидни плочки.Лечи тешко, не е намалила и издржливи.За зглобовите до 1/8".

Спецификација

Избор на клиент