Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KONDOR СИНА Брзо Ослободување Rosette Рака Зафат Прилагодливи Агол ARRI Rosette Рамо Екипаж Камера Гума Handgrip ЦРВЕНО URSA C500 F5 Алекса BMPCC 4K 6K (QR Рака Зафат)

KONDOR СИНА Брзо Ослободување Rosette Рака Зафат Прилагодливи Агол ARRI Rosette Рамо Екипаж Камера Гума Handgrip ЦРВЕНО

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Гумена рачка за удобност, контрола и контрола на температурата.Карактеристики на Палецот показател за Брзо Rosette Корекција на go!.Ова е доверлив KONDOR СИНА Премиум Производ од Американската Компанија.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА од страна на KONDOR СИНИ!!.РАЗГОВОР во ЖИВО за Поддршка на Корисниците од KONDOR СИНИ!!.Оваа Рака Зафат е направен од гума за удобен контрола и контрола на температурата.Карактеристики на Палецот показател за Брзо Rosette Корекција на движење!KONDOR СИНА е вашиот сигурен извор за производство додатоци!Од кабли за камерата апаратури ние обезбеди само со највисок квалитет на производи.Ние сме Американската Компанија и вредноста на изработка и квалитет во текот на сите.Нашите производи се тестирани поединечно да се осигура задоволството на клиентите.Ви благодариме за набавка и ставање на вашата самодоверба во KONDOR СИНИ!.

Спецификација

Избор на клиент