Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DIYASY 90 Компјутери Диносаурус Прозорец Decals за Детска Соба Прозорец Декорација,Дино Отстранлив Прозорец Држи Налепници за Момче и Расадник Декор.

DIYASY 90 Компјутери Диносаурус Прозорец Decals за Детска Соба Прозорец Декорација,Дино Отстранлив Прозорец Држи Налепници

DEN 734.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Голема големина : 90 парчиња дино прозорец налепници во 8 големи листови.Можете да ги красат тоа како слика покажува или само следете ги вашите сопствени идеи.секој лист мерки 38x28cm/15x11 во.Двострано Печатени : диносаурус прозорец декорации направени со ПВЦ материјал печатени на ДВЕТЕ страни, ефектот од внатре/надвор од прозорецот е иста прекрасни.Без Лепак е Потребно : диносаурус прозорец држи се лесно да се примени.Не треба лепак или лепило,Тие се држи сите сами по себе.Лесно да лупам надвор и да ги отстраните.Тие никогаш нема да го оштети вашиот прозорец или други површински и нема да ја напушти која и леплива.Не само за windows : деца диносаурус прозорец decals на ретровизори,стаклени врати,продавница прозорец панелот,фрижидер врата, микробранова печка.Одлично за бебе соба дете спална соба, расадник, playroom, дневна соба, предучилишните установи, дневни центри, училници прозорец оркестарот.Внимание : дино прозорец налепници се пре-сече поединечно.Можете лесно може да ги применуваат за било кој обичен ѕид или рамна површина веднаш.Но, тоа не може да се држи на тешки и нерамни површини : како што сликарство ѕид,прашливи ѕид,груба ѕид.Диносаурус Прозорецот се Држат Decals за Деца,Избрани Симпатична Диносаурус Нога Печати Јајца Прозорец Налепница Украси за Деца Години.

Спецификација

Избор на клиент