Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бања Оркестарот ја Поставува со Туш Завеси и Килими Среќен Божиќ Туш Завеса со 12 Куки за Бања Малку Црвен Камион Носивост на Подарок Дрвени

Бања Оркестарот ја Поставува со Туш Завеси и Килими Среќен Божиќ Туш Завеса со 12 Куки за Бања Малку Црвен Камион Носивост

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал на Бања Завеса : 100% премија полиестер ткаенини+ 12 метални куки.Водоотпорен и Издржливи : Туш завеса се издржливи полиестер ткаенини направи, тоа да се избегне вода јавните надвор од бања област подот.Одржите вашиот дом чист и свеж.Производ Листа : 1* Туш завеса + 12* метални куки+1*задебелена бања мат.Уникатен стил туш завеса дизајн ќе додадете шарени изглед на вашиот тоалет.Добра големина : Водоотпорен туш завеса е 72*72in, Задебелена бања мат е 20*31.5 во .Одговара на повеќето стандардни бања.Одличен подарок идеја.Лесен за чистење : Рака мие или машина за миење со ладна вода, висат да се исуши, железо при ниски температури, ве молиме да не се изложуваат на сонце, не кајгана.Пакет Се Вклучени : 1 × Туш Завеса. 12 × Силни Метални Куки. 1× Бања Мат.НАПОМЕНА : 1 Не кајгана тоа. 2 Машина за миење , рака мие или избрише се чистат со влажна крпа. 3 се Должи на разликите во компјутерски монитори екранот, таму може да биде благо боја варијации помеѓу актуелната производ и вашиот екран. 4 ќе Има мала разлика во производот големини поради прирачник за мерење.Водоотпорен Туш Завеса : Тоа карактеристики водоотпорен технологија која е дозволено вода за лесно планирам исклучување, се суши брзо и се спротивстави на жива вода.Лесен за Инсталација : Со 12 слободни силна куки и засилен топ-header, може да се инсталира лесно и едноставно.

Спецификација

Избор на клиент