Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Similasan Стареење Око Олеснување 0.33 Течност Унца, за Привремено Олеснување од Суви Очи, Воспалена Очи, Горење Очи, Облачно Визија или Матно Визија, Формулиран со Природ

Similasan Стареење Око Олеснување 0.33 Течност Унца, за Привремено Олеснување од Суви Очи, Воспалена Очи, Горење Очи, Облачно

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Similasan Стареење Око Олеснување капки обезбеди привремено олеснување од стареење око симптоми како заматување, замор на очите, и кинење поради сувост.Similasan Стареење Око Олеснување капки за очи се специјално дизајнирани за поддршка на корнеална и одвојувањето на здравството, и да се обезбеди привремено олеснување за сувост што може да се случи како очите возраст.Similasan Стареење Око Олеснување око капки за стимулирање на телесниот природен одбрана, наместо на маскирање симптоми како матно визија, љубопитни очи, суви очи, и наводнување очи.Може да се користи со контактни леќи.Similasan капки за очи се формулирани со природни ботанички екстракти Cineraria maritima за стимулирање на телесниот природен способноста да се одржува чист кристален леќа, и Билка-на-благодатта за привремено олеснување на сувост, така можете да добиете помош без груби хемикалии.Побарувања врз основа на традиционалните хомеопатски пракса, не се прифатени медицински докази.За над 40 години, Similasan се користи од страна фармацевти и семејства во Швајцарија.Се користи толку често колку што е потребно, без познати несакани ефекти.Ако имате црвенило, чешање или иритација, тоа е најдобро да се избегне леќи за некое време.

Спецификација

Избор на клиент