Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Wii да hdmi Адаптер, wii да hdmi, wii да hdmi Конвертор 1080p 720p Видео Излез Аудио со 3.5 мм Аудио Џек - ги Поддржува Сите Wii Display Modes-Бела

Wii да hdmi Адаптер, wii да hdmi, wii да hdmi Конвертор 1080p 720p Видео Излез Аудио со 3.5 мм Аудио Џек - ги Поддржува

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Wii да Hdmi Конвертор ПОДДРШКА на СИТЕ Wii Екранот Режими (NTSC 480i 480p, ПАЛ 576i), Автоматско Препознавање на Конверзија 720p или 1080p.Во Согласност со HDCP.ПОДОБРО Игра Искуство : Wii за hdmi Со Сосема НОВ Декодер Чип, Напредно Процесирање на Сигналот со Голема Прецизност, Бои и Резолуција ќе бидат Обезбедени.Сликата е Исклучителна и Стабилен без Замаглување, не Fuzzy Линии или Заостануваат.Дополнителни Аудио Џек:Иако HDMI излез обезбедува аудио излез, екстра 3.5 mm аудио џек ви овозможува да го поврзете звучник или слушалки.Дури и ноќта бувови може да уживаат играјќи во полноќ и не треба да се грижите за вознемирувачки другите.Plug and Play:Супер лесно да се работи.Нема амбиент и нема потреба да ги инсталирате драјверите.Едноставно се кука до Wii и приклучок на HDMI ™ директно во следи и ужива во игрите со оптимално гледање.ЗАБЕЛЕШКА : некои уреди' авто-подесување на резолуцијата на екранот е 480i наместо 480p, кои може да не ги поддржуваат игри во 240p/480i преку HDMI.Ако се префрлите на 480p режим тие можат да работат преку HDMI.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1*Wii да HDMI конвертор, 1* 3.5 mm аудио кабел и 12-месечен пријателски услуги на клиентите.Wii да hdmi Адаптер, wii да hdmi, wii да hdmi Конвертор 1080p 720p Видео Излез Аудио со 3.5 мм Аудио Џек - ги Поддржува Сите Wii Display Modes-Бело.

Спецификација

Избор на клиент