Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
КАТА 12-Pack Комунални Нож, 18mm Остри и Издржливи Широк Нож, Стигнале Кутија Машина за Krabičkách, Картон и Кутии, Многу Погодна за Светлина Канцеларии, Домови и Хоби.

КАТА 12-Pack Комунални Нож, 18mm Остри и Издржливи Широк Нож, Стигнале Кутија Машина за Krabičkách, Картон и Кутии, Многу

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

За разлика од повеќето евтини комунални ножеви, сите КАТА комунални ножеви се опремени со 18 мм широк ножеви.Мазна експанзија и контракција На механизам овозможува една рака работа да се прилагоди на сечилото.Предности : добра цврстина, не е лесно да се скрши, добра стабилност, добра цврстина, силна сечење способност, како што се хартија, ленти, пластични, картон, фотографии, купони, cardstock, душеци, пена одбори, ткаенини, ракотворби или поштата парцели.Користете безбедност заклучување за да спречите сечилото од лизгање. 【18 MM широк нож】На подебели и проширува нож во голема мера ја подобрува стабилноста и безбедноста, што го прави полесно да се намали на различни длабочини.Сега ќе може да пакет 12 парчиња во кутија!Секоја КАТА комунални ножот е остар и ' рѓа-отпорни.Безбедноста заклучување дизајн сигурно не се заклучи на сечилото во место.Во споредба со тешки комунални нож, ова е повеќе преносни.Повеќе заклучување на каналите се овозможи висока прецизност слободни контрола на сечилото должина.На комунални нож е основна алатка дека секој треба да ги носат со нив.Сите овие се компактни џеб големини. 【Безбедност концепт】На сечилото безбедност заклучување дизајн можете безбедно да се заклучи сечилото во саканата позиција. 【Висококвалитетни ножеви】со цел да се направи ножеви потрајни и остри, тие се направени од високо-одделение јаглероден челик и се составени од 8 врвни ножеви, кои се целосно квалификуван за повеќето сечење задачи. 【Широка употреба】Оваа алатка нож се користи во разни проекти, како што се cardstock, влошки, пена одбори, деликатни ткаенини, занаети, фотографии, пластика, картон, ткаенини, занаети, поштата парцели, итн.

Спецификација

Избор на клиент