Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Тешки Нерѓосувачки Челик Складирање Рек Организација Алатки, Кујна Градина Гаража Или Бања Организација и Склади?

Метла Четка Држачот за Ѕид за правилно Поставена Тешки Нерѓосувачки Челик Складирање Рек Организација Алатки, Кујна Градина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

метла носителот може да се одржи Џогерите,Метли,Dustpan,Лопата,чистење алатки,безбол палки,летаат swatter, чадор, итн.Таа има 3 полици и 4 куки, (максимална тежина е ограничена на 30 фунти )што ќе ви овозможи да се организира на едно место во исто време 7 чистење материјали, помагајќи да се направи перење на вашите алишта просторија, гаража, и градина изгледа уредни и чисти. 【Инсталација Метод]】Постојат два инсталација методи за тешки метла држачот за ѕид, завртка за дупчење и само-лепило.

Спецификација

Избор на клиент