Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Датотеката Кутија Desktop File Организатор Кутија за Писмо Папка Документи со Мазна Лизгачки Железнички,Преносни Расклопна Виси Поднесување Кутија со Капак (Сива, Pack of 4

Датотеката Кутија Desktop File Организатор Кутија за Писмо Папка Документи со Мазна Лизгачки Железнички,Преносни Расклопна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако тоа не се случи, ние ли покриени.Одлично за едукатори, ментори, homeschools, простории, канцеларии, бизниси и повеќе.Дома складирање кутија.Ако има било какви прашања, само нас контакт и ние ќе го направи тоа право.Може да се користи како : .Стави капакот под кутија,да ги задржи на датотека кутија право на вашите прсти на вашата работна маса или полица.Цел сега и да се увери дека овој производ ќе живеат до вашите очекувања, да се гарантира.МАЛКУ НЕШТА КОИ ПРАВАТ ГОЛЕМИ РАЗЛИКИ Количка за да се зачува простор, откако датотека кутија направи тоа е работа, може да се намали тоа рамен скриени во плакарот додека се потребни повторно.Датотеката кутија.ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА КАКО СЕКОЈДНЕВНО ПОДНЕСУВАЊЕ Складирање ПОМОШНИК 13.6"(H)- Мал Фајл Кутија.Книги складирање кутија.Декоративни Лен Ткаенини, во внатрешноста на ѕидот на одборот и да ги отстрани дното направени од издржлив дрво – нашите датотека за складирање кутија е цврсто изградени, нема да уривање или виткајте и обезбедува долготрајно уживање.Шансите се, вие никогаш не ќе треба да допрат!.

Спецификација

Избор на клиент