Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лулу Дом Божиќ Расклопна Божиќ Дрво Декорација, 3FT 48 LED Осветлен Елка со Ѕвезда Topper, Plug-in Свитлива светне Спирала Конус Божиќ Дрво Затворен Отворен Двор Оркестарот, П

Лулу Дом Божиќ Расклопна Божиќ Дрво Декорација, 3FT 48 LED Осветлен Елка со Ѕвезда Topper, Plug-in Свитлива светне Спирала

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Доаѓа со 3 удели и 1 вратоврска јаже, Лулу Дом Божиќ светне декорација може да се добро прицврстени за земјата, што е супер стабилна за надворешна употреба.СТОЈАТ ДОБРО : Направен од издржлива метална рамка и покриени со мека и задебелена ткаенина со убава снегулка обрасци за празнична изгледаат и се чувствуваат.На полнети златна topper ѕвезда, и спирала зелена и црвена лента сите да додадете голема едноставен начин на дрвото.

Спецификација

Избор на клиент