Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
iPhone Xs/X Батеријата Случај, BXXs Тенок Преносни Заштитна Продолжен Полначот Покрие со Безжични Полнење Компатибилен со iPhone X & iPhone Xs (5.8 инчи) -(Розово Злато)

iPhone Xs/X Батеријата Случај, BXXs Тенок Преносни Заштитна Продолжен Полначот Покрие со Безжични Полнење Компатибилен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тежина = 3.Тенок, лесен и компактен дизајн за преносливост.Уверение молња чип гарантира 100% компатибилност со вашиот i Phone со i OS 13+ и постари, Apple Плати & Car Play.Повеќето батеријата случаи борба да ви даде 100% бесплатно, додека Alpatronix е UL-тестирани батеријата случај ви дава до 120% бесплатно.Опфатени копчиња за лесен пристап до сите порти, прекинувачи и копчиња.Капацитет : 4200m Ah Li-Полимер Батерија.Дека е во право!Полните вашиот i Phone до 100% и се уште имаат некои сок преостанува уште делумно полнење.УЛ Заверена на Батеријата : највисоката сертификација за батерии за да се осигура безбедноста на нашите клиенти.Производ Димензии (LWH) : 2.5 Компатибилност : i Phone X & XS (5.Wireless & Жичен Полнење : Полните вашиот i Phone и случајот заедно, без отстранување на случај.Врвот/дното slide-во дизајн за подобра безбедност и лесна инсталација.На текст (микро USB) : DC 5 V-1.Двојки вашиот i Phone батеријата да се задржи ви се случува во текот на денот, од суштинско значење за патување, кампување и бизнис патувања.FCC, CE, и Ro HS. 1x 4200m Ah Батеријата Случај. Излезен Напон : 5.Тенок, силен, УЛ-тестирано на батеријата.63 унци (103 грама). 1x Микро USB-Кабел.Стандарден микро USB кабел (може да се користи за пренос на податоци за i OS и PC компатибилни уреди како што се Macbooks и Лаптопи да ги синхронизирате музика и датотеки за да i Tunes).Она што Ќе Добиете : Alpatronix Батеријата Случај, Микро USB Кабел, од Калено Стакло Екран Заштитник, Прирачник за Корисникот & 1 Година Гаранција (2-годишната Гаранција е, исто така, достапна без дополнителни трошоци). Текст (безжичен) : DC 5 V-1.Воскресна bezels и калено стакло екран заштитник нудиме целосна главата на заштита. 1x Упатство. 1x Калено Стакло Екран Заштитник (не работ на работ). 4200m Ah вградената батерија овозможува вашиот i Phone X, XS до едно полнење кога е потребно. 360° Заштита : го Заштитува вашиот i Phone од секој ден се носат (не shockproof).

Спецификација

Избор на клиент