Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Допрете Магија 10004E W/EP-Xtra - 4 оз,

Допрете Магија 10004E W/EP-Xtra - 4 оз,

DEN 96.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Многу ефикасни за дупчење, прислушување, мелење - сите намалувања за сите метали.Ова е течност за да имаат кога ќе не знам што се намали или метал што утре може да се донесе. 10004 E : 4 мл spout врвот.Озон-friendly за било намали на било кој метал.Допрете Магија еп-xtra е озонската-friendly формула која обезбедува извонредни перформанси на сите намалувања и сите метали - дури и тешко метали како што се од нерѓосувачки челик.На заштитен додаток, ep-xtra, обезбедува синергетски зголемување на перформансите.Тешка должност и разноврсна формула која врши неверојатно на сите метали и во било која операција.Без разлика во која апликација имате во предвид, Допрете Магија еп-xtra може да се грижи за тоа.

Спецификација

Избор на клиент