Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GOODSMANN LED Добро Светло Низок Напон Пејсажи Осветлување Во Земјата Светла Отворено Палубата Светлина 4 Вати 200 Lumens за Наводнување на Дворот Пат 9920-3500-01

GOODSMANN LED Добро Светло Низок Напон Пејсажи Осветлување Во Земјата Светла Отворено Палубата Светлина 4 Вати 200 Lumens

DEN 1079.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

СООДВЕТНА ДЛАБОЧИНА : плитки длабочина не се кандидира во дрво корени, брза и лесна инсталација, може да се инсталира на светлата веднаш до дрвото. Елегантни сите-црна школка дизајн дрво светлина мешавини со околните сцена, направи оваа светлина се декорација, и до светлината ја надополнува вашата градина, дрвја, и на архитектура. Овој низок напон светлина е направен од умре-фрлија метал кои можат да бидат ставени надвор и ефикасно да се спротивстави на сите видови на лоши временски услови. Овој низок напон светлина доаѓа со брзо да го инсталирате wire конектор кои лесно да се инсталира пејзаж светлата на нисконапонски кабли. Овој низок напон светлина доаѓа со брзо да го инсталирате wire конектор кои лесно да се инсталира пејзаж светлата на нисконапонски кабли. Елегантни сите-црна школка дизајн дрво светлина мешавини со околните сцена, направи оваа светлина се декорација, и до светлината ја надополнува вашата градина, дрвја, и на архитектура.Ако изберете Goodsmann ниско напонски трансформатор и нека се работи со овој низок напон во земјата светлина ќе го направат вашиот пејсажи осветлување повеќе погодно. На GOODSMANN добро светло се стави надвор 200 lumens на осветлување, топол и светол светлина од ДОВЕДЕ во земјата светлина додава онанирачки се чувствуваат на вашиот дворот и градината. Овој низок напон светлина доаѓа со брзо да го инсталирате wire конектор кои лесно да се инсталира пејзаж светлата на нисконапонски кабли. Елегантни сите-црна школка дизајн дрво светлина мешавини со околните сцена, направи оваа светлина се декорација, и до светлината ја надополнува вашата градина, дрвја, и на архитектура. На GOODSMANN добро светло се стави надвор 200 lumens на осветлување, топол и светол светлина од ДОВЕДЕ во земјата светлина додава онанирачки се чувствуваат на вашиот дворот и градината.

Спецификација

Избор на клиент