Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CHESONA iPad Про 11 Инчен 2021 Случај со Тастатура Тастатура за iPad Про 11-инчен (3-та Генерација, 2/1 Генералот) - Безжични Монтажни - со Молив Носителот - Флип Стојат Покрие iPad Пр?

CHESONA iPad Про 11 Инчен 2021 Случај со Тастатура Тастатура за iPad Про 11-инчен (3-та Генерација, 2/1 Генералот) - Безжични

DEN 1101.12
 

Достапно за нарачка
Залиха

Забелешка : За тастатурата автоматски ќе оди на власт заштеди на владата по 10 минути на неактивност.Напомена : тастатура ќе влезе во режим на спиење, ако не се работи за 10 минути, и тоа ќе го исклучите со вашиот i Pad.Сега тастатура е исти со i Pad, Bluetooth индикатор светлото ќе изгасне.Без разлика дали сте блогер, писател, професионални или студент, нашата тастатура случај ви нуди паметни, стилски и практично решение за вашите потреби.Прв пат кога ќе користите тастатурата : .Притиснете го Поврзете копчето во Bluetooth појавување состојба, Bluetooth индикатор светлото ќе флеш.Вклучете ја Bluetooth функцијата на i Pad. ➤➤➤СТОЈАТ ПОВЕЌЕ АГЛИ ЗА УДОБНО КОРИСТЕЊЕ : Нашата тастатура случај е компатибилен со i Pad Про 11-инчен, со користење на флип магнет посебен дизајн со вграден-во три различни агли од стои на дното на на маска за да се обезбеди удобен агол на гледање - Пишување, Читање, Игри на среќа - ви даваат неверојатна флексибилност. ➤➤➤ДОЛГ ЖИВОТ на БАТЕРИЈАТА & НАПОМЕНА : Вграден-на Полнење на батеријата може да го продолжи животниот век на батеријата, 2-3 часа за целосно полнење, се работи за повеќе од 80 часа, стојат од страна на 120 дена.

Спецификација

Избор на клиент