Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Airscape Керамика Кафе и Храна за Складирање Канистер со Лажичка - Патентиран Херметички Внатрешна Капак Ослободува CO2 и ја Задржува Свежината на Храната - Глазирани Ке

Airscape Керамика Кафе и Храна за Складирање Канистер со Лажичка - Патентиран Херметички Внатрешна Капак Ослободува CO2

DEN 912.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

БЕЗВРЕМЕНСКИ КУЈНА ОРКЕСТАРОТ - Класичен глазирани керамички кујна канистри направени вонредни страна на патентиран Airscape внатрешна капак и елегантен бамбус горниот капак.Рачно миење само се протега на животот на кафе, чај, брашно, шеќер, житарици, колачиња, семиња, билки, ореви, храна за миленичиња или било лесно расиплива стока.На "swoosh" звукот ви дозволува да го знаат тоа е работа.КАФЕ ПОЗНАВАЧ - Правилно чување да се зачува интегритетот и квалитетот на целата кафе грав, проширување на coffees' тело и вкус профил за исклучително направена од купот на уметничките пијалак.Отпорен на боење & мирис трансфер.ЗДРАВ & ПОГОДНО - совршена големина за вашата кујна контра или за компактен чување во провизии.Среден Airscape канистер има околу 1 lb (500 грама) на целиот грав на кафе.Доаѓа со еден на секој : 4" Канистер со Кафе Лажичка.Трајни изградба противи боење, како и мирис и вкус трансфер.Рачно миење само.Повеќе достапни бои!.

Спецификација

Избор на клиент