Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1 Студ Тип Топката трансфер единица NSBT-1 CS 1/4 инчи Навој Матични САД

1 Студ Тип Топката трансфер единица NSBT-1 CS 1/4 инчи Навој Матични САД

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предмет : NSBT-1 CS 1/4" Имајќи.Тип : Топката Трансфер единица.Навој на матични големина : 1/4"-20 инч.Топката Материјали : Најлон.Домување Материјал : Јаглероден Челик.NSBT-1 CS 1/4" Студ Монтирани Топката Трансфер Единица 1" Главната Топката 1/4"-20 Навој матични со гордост се направени во САД NSBT-1 CS 1/4" Студ Монтирани Топката Трансфер Единица, Главната Топката е 1" Инч, 1 Од" Главната топката ротира на (80) 1/8" поддршка топки, NSBT-1 CS 1/4" студ монтирани топката трансфер е тешка должност, студ монтирани лого и способни за поддршка како и многу 35 фунти (по единица). * Предмет : NSBT-1 CS 1/4" Имајќи * Тип : Топката Трансфер единица * Навој матични големина : 1/4"-20 инчен * Топката Материјали : Најлон * Домување Материјал : Јаглероден Челик * носивост : 35 КГ * Количина : Еден Имајќи * Бренд : Хадсон Лежишта * Направени во САД Карактеристики * Студ-Монтирани и Челик * 1" инчен топката имајќи одмор на 80 индивидуална поддршка имајќи * Топката поддршка купот е појачани и обложено * Заштитна маска обезбедува ниски вртежи и долговечност Димензии (Инчи) d D L G 1-3/8" 1-3/4" 11/16" 1-13/32".

Спецификација

Избор на клиент