Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Olbas Масло За Деца

Olbas Масло За Деца

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Од како млади, како и 3 месеци стара.Нежно decongestant формулација за ублажување на застој.За малку блокиран noses За оние малку блокиран noses дека најдете традиционалната Olbas Масло само малку премногу моќни, има Olbas за Деца, нежна decongestant формулација за ублажување на застој во дури и најмалите noses на семејството – од како млади, како и 3 месеци стара.Само додадете неколку капки Olbas за Деца на ткиво или hanky (ставени надвор од детето се постигне) за смирување, но ефикасна блокиран носот олеснување – дури и во текот на ноќта. *Секогаш ја прочитате етикетата.

Спецификација

Избор на клиент