Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FZBNSRKO Шарени Печати Моливи Случај Заврши,Патување Преносни се Тркалаат Платно Молив за Складирање Организатор Држачот за Уметник Возрасни Боење Книги со 72 Слотови,

FZBNSRKO Шарени Печати Моливи Случај Заврши,Патување Преносни се Тркалаат Платно Молив за Складирање Организатор Држачот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : платно,овој молив тек е изградена со добро направено крои,можете да го поседувате овој со години.Големина(Lx W) : 82cm/32.28"*20cm/7.87",тежина : 135g.Roll-up,Мулти-цел,овој молив торбичка заштитете го вашиот моливи од штета и да ги направи лесно за носење.Имајте моливи тесни и безбедност;организирање на вашиот острилка,гуми и моливи во истиот случај.Тоа е голем подарок за децата,учениците и студентите,уметност, хобисти,уметник,пријателите и семејството во Роденден и Chritmas.Својот голем подарок за децата,учениците и студентите,уметност, хобисти,уметник,пријателите и семејството во Роденден и Chritmas.Ве молиме забелешка : моливи во сликата не се вклучени.

Спецификација

Избор на клиент