Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NSMBT-1 CS Студ Топката Трансфер Единица 1 Главната Топката САД Направени Монтирани

NSMBT-1 CS Студ Топката Трансфер Единица 1 Главната Топката САД Направени Монтирани

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предмет : NSMBT-1 CS Имајќи.Тип : Топката Трансфер единица.Топката Материјали : Најлон.Домување Материјал : Јаглероден Челик.Капацитет : 100 КГ.NSMBT-1 CS Студ Монтирани Топката Трансфер Единица 1" Главната Топката со гордост се направени во САД NSMBT-1 CS Студ Монтирани Топката Трансфер Единица, Главната Топката е 1" Инч, 1 Од" Главната топката ротира за 1/8" поддршка топки, NSMBT-1 CS студ-монтирани топката трансфер е тешка должност топката трансфер единица, способни за поддршка како и многумина 33 фунти (по единица).NSMBT-1 CS карактеристики 1" инчен топката имајќи одмор на 1/8 инчи индивидуална поддршка лежишта, што го прави идеален за повеќето индустриски трансфер на апликации.NSMBT-1 CS топката пренос исто така е корисно за голем број на различни апликации каде традиционално тркала casters се користи, вклучувајќи продавница прикажува. * Предмет : NSMBT-1 CS Имајќи * Тип : Топката Трансфер единица * Топката Материјали : Најлон * Домување Материјал : Јаглероден Челик * Капацитет : 100 КГ * Количина : Еден Имајќи * Направени во САД Карактеристики * Студ-Монтирани, Челик и Цврсти Машински * 1" Главната топката ротира за 1/8" поддршка топката * Солидна машински чаша со интегрален 5/16-18 навој матични, појачани и обложено за долговечност Димензии (Инчи) d D N M G L 1-1/4" 1-43/64" 5/8" 3/4"11/32" 1-3/8".

Спецификација

Избор на клиент