Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бета 42BA 55мм x 55мм Комбинација Клуч, 12 Поени, Не Предизвика

Бета 42BA 55мм x 55мм Комбинација Клуч, 12 Поени, Не Предизвика

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од бакар-beryllium легура. 22-1/21-инчен должина (560mm).Со отворени bi хексадецимален прстен завршува.Бета код број 000420855. Бета Utensili е водечка компанија за производство и продажба на професионална страна алатки.На Ciceri семејството почнаа производство на алати во Северна Италија во 1880s.Денес, семејство во сопственост Бета, или Бета Utensili е познат по неговата директна инволвираност во Гран-при трки, врска која датира од почетокот на 1970-тите.Истражување, развој и квалитет.Додека ништо не е совршено, ние сме практикување.Точност, прецизност, строгост, квалитет, храброст, стил, конзистентност и иновации.Да мувла идеја, поттикнување до конечниот исход и после тоа подобро, сепак, Бета работи секојдневно, во близок контакт со крајните корисници, истражување на материјали, дизајн и постојано подобрување.Скрупулозна контрола на секоја алатка обезбедува својата invariable квалитет.

Спецификација

Избор на клиент