Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2 Парчиња Tic Tac Toe Смола Мувла XO Игра на Табла Силиконски Калапи Семејство Игра Епоксидна XO Кастинг Калапи за DIY Занаети Деца Возрасни Табела Игра Дома Декорација Рак?

2 Парчиња Tic Tac Toe Смола Мувла XO Игра на Табла Силиконски Калапи Семејство Игра Епоксидна XO Кастинг Калапи за DIY

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Што добивате : пакет доаѓа со 2 парчиња tic tac toe игра на табла смола калапи, која мерка прибл. 12.8 x 11.3 cm/ 5.04 x 4.45 инчи, и готови производи, ќе ви даде многу смешно семејство игра време; ве Молиме проверете ја големината пред купување за да се одреди ако тоа е производ што треба.Убаво материјал : нашата XO игра на табла силиконски калап е направен од силикон материјал, издржлив и флексибилен за да го користите за долго време, и на внатрешната површина е мазна, и да ви донесе деликатна смола производ без полирање.Широко апликации : семејството игра епоксидна XO кастинг калапи се погодни за многу DIY проекти, вие можете да направите персонализирана tic tac toe игра на табла, семејството табела игра, кафе на маса, игра, или како табела оркестарот и повеќе.Како убаво подароци : можете да го дизајн персоналните игра табла со нашите силиконски калапи, а потоа можете да ги испратите на вашите пријатели, членови од семејството, роднините, колегите, соученици и другите како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Нова Година, и така натаму, што ќе биде смешно активности во тематските партии или семејни собири.Уживајте во вашето слободно време : само да се подготви оваа XO игра на табла кастинг калапи за DIY ракотворби изработка со членовите на вашето семејство или пријатели заедно, кога ќе заврши, да уживаат интересна игра време во слободното време или на празник.

Спецификација

Избор на клиент