Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јадев Beaute Витамини Премиум Шампон за Губење на Косата, да го Промовира Коса Regrowth, Обемот и Задебелување со Биотин, DHT Блокатори и Антиоксиданси за Мажи и Жени 10 Унци,

Јадев Beaute Витамини Премиум Шампон за Губење на Косата, да го Промовира Коса Regrowth, Обемот и Задебелување со Биотин,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

растенија, антиоксиданси & витамини помагаат чисти скалпот и зајакнување на фоликул метаболизмот да создаде оптимални услови за коса regrowth и кај мажите и жените на било губење на видот и етничка припадност.промовира природна коса regrowth на сите типови коса - премија сулфат слободни dht блокатор шампон е дизајниран да се природно да помогне во борбата против проретчена коса поради хормонална нерамнотежа, машки модел balding, оддалечување на косата, постпартален, тироидната жлезда симптоми, и скалпот услови и со патентирана procapiltm, baicapiltm, биотин, keratin и многу повеќе.оваа премија мешавина од збогатен состојки овозможува на витамини, есенцијални масни киселини, и масла да помогне да се негуваат скалпот на фоликул ниво и преку-out на целата должина на косата за подебели, целосни изгледаат и се чувствуваат.ние сме горди да понуди витамин шампон збогатен дека е сулфат-бесплатно, paraben-free, хормон-бесплатно, алкохол-бесплатно, глутен-бесплатно, квасец-слободни и млечни-слободни. 100% задоволство гаранција - ние се гордееме со нашите производи и ние се грижиме за вашето патување, за убава и здрава коса.procapiltm, помага во спречување на коса фоликул од стареење, и се покажа само како ефикасна како водечки вазодилататор дрога.направен во сад! - земајќи нега на коса сериозно значи ние производство на нашите производи под строги good manufacturing практики најде само во сад.ако по 60 ~ 90 дена, вие се уште се незадоволни од било која причина, ние ќе рефундирање на вашите пари, тоа е толку едноставно.

Спецификација

Избор на клиент