Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Partsam Висока Планината Стоп Светло Led 3 Кочница Светлина Замена за 2002-2012 Лавина 1500 2500 Трети Кочница Светлина Задниот дел на Кабината Покривот Центар Планината Кочниц?

Partsam Висока Планината Стоп Светло Led 3 Кочница Светлина Замена за 2002-2012 Лавина 1500 2500 Трети Кочница Светлина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производителите не ќе мора да се справи директно со индивидуалните клиенти, но ќе ја доживее на придобивките на нивниот бизнис, кој е типичен win-win соработка.Ова заштедува производители простор, време, и главоболка.Висок Квалитет 3 Кочница светлина направени од страна на ОЕМ производители одобрени со материјали кои ги исполнуваат строгите ОЕМ барања.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Инвентар за Управување/Магацин & Исполнување – Со нашиот магацин наоѓа во Milpitas, Калифорнија, ние се грижиме за инвентар за управување за нашите производи.Спојување Вклучени : Малку/None.Ве молиме љубезно се стави малку на силиконски или некои јасни РТВ сите склопот на врвот за да им помогне на печат тоа само во случај тоа протекување во светлината или каде жици се; исто Така страна screwer алатка е препорачливо за инсталација како електронска алатка е зезнав премногу тесни лесно и случајот може да биде разбиена;.Водоотпорен : Оваа Лавина висока планината стоп светло генерално е водоотпорен.LED Осветлување,Долготрајни LED светла.Сега PARTSam прерасна неверојатно да стане еден од водечките платформи за е-Трговија во резервни авто делови индустрија.Заврши Собрание.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Пакетот вклучува 1pc Задните висока планината стоп светло собранието компатибилен со 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Лавина 3 Кочница Светлина Опашка Светлина Светилка, замена за 2002 2003 2004 2005 2006 Лавина 1500 3 Кочница Светлина Taillight светилка и компатибилен со 2002 2003 2004 2005 2006 Лавина 2500 3 Кочница Светлина Taillight светилка;.Со други зборови, не само подобро авто делови - подобар начин на вршење на работите.Професионалната Инсталација е Препорачливо, Без настава се вклучени со пакет.

Спецификација

Избор на клиент