Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Vipxyc Замена на матична Плоча Плоча За PSP2000 Плоча PCB Модул за Sony PSP 2000 Игри Конзола лесно да се инсталира

Vipxyc Замена на матична Плоча Плоча За PSP2000 Плоча PCB Модул за Sony PSP 2000 Игри Конзола лесно да се инсталира

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Професионално дизајнирана за PSP2000 конзола за игри, точни.Прецизни парчиња и интерфејси се обезбеди совршено се вклопуваат, погодни за монтажа позиција и лесно да се инсталира.Професионални чипсет обезбедува супериорни перформанси во системот.Производот се користи високо квалитетни материјали ефикасно да се избегне корозија и се носат, и е издржлив.Одреден конзола за игри домаќин плоча за PSP2000 конзола за игри, совршен за вашата скршени или стари gampad.Одреден конзола за игри домаќин плоча за PSP2000 конзола за игри, совршен за вашата скршени или стари gampad.Професионални чип сет ја испорача одлична изведба во системот, овозможува неверојатно искуство во играње игри.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSSize : Прибл. 14 * 6.5 * 0.5 cm / 5.5 * 2.5 * 0.1 inch Applicable Модел : За PSP2000 Type : Игра Периферните Products Weight : Прибл. 25 g Package Листа : 1 * За PSP2000 Motherboard Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификација

Избор на клиент