Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Батеријата Случај за iPhone Xs Max, Батерија Безжични Полнење Случај Компатибилен со iPhone Xs Макс (6.5 инчи) од Alpatronix –Злато

Батеријата Случај за iPhone Xs Max, Батерија Безжични Полнење Случај Компатибилен со iPhone Xs Макс (6.5 инчи) од Alpatronix

DEN 958.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Користете вклучени заверена кабел за да се наплаќаат директно & sync/пренос на податоци. 1x Упатство. 1x Микро USB-Кабел.Не се измамени од лажни батеријата капацитетите на 6000m Ah, 7000m Ah, или повеќе.Чи-от, поддржува универзална безжично полнење. 1x Калено Стакло Екран Заштитник (не работ на работ).Врвот/дното slide-во дизајн за подобра безбедност и лесна инсталација.На текст (микро USB) : DC 5 V-1. 1x BXX Max Батеријата Случај.Повеќето батеријата случаи борба да ви даде 100% бесплатно, додека Alpatronix е UL-тестирани батеријата случај држи ви се случува во текот на целиот ден долго.Она што Ќе Добиете : Alpatronix Батеријата Случај, Микро USB Кабел, од Калено Стакло Екран Заштитник, Прирачник за Корисникот & 1 Година Гаранција (2-годишната Гаранција е, исто така, достапна без дополнителни трошоци). 360° Заштита : го Заштитува вашиот i Phone од секој ден се носат (не shockproof).Тенок, но сепак моќна батерија полимер батерија.Тежина = 4.Стандарден микро USB кабел (може да се користи за пренос на податоци за i OS и PC компатибилни уреди како што се Macbooks и Лаптопи да ги синхронизирате музика и датотеки за да i Tunes).Воскресна bezels и калено стакло екран заштитник нудиме целосна главата на заштита. Текст (безжичен) : DC 5 V-1.Енергија LED Индикатор - Ќе се покаже на ниво на моќ вашата батерија случај во моментов е обвинет.Можете да го полните со безжичен полнач (не се вклучени) за брз и лесен безжични полнење искуство.Моќен, а сепак лесен вградената батерија овозможува вашиот i Phone XS Max со доволно за полнење да се задржи ви се случува во текот на целиот ден долго!Од суштинско значење за патување, кампување и бизнис патувања.Производ Димензии (LWH) : 3.Wireless & Жичен Полнење : Полните вашиот i Phone и случајот заедно, без отстранување на случај.Уверение молња чип гарантира 100% компатибилност со вашиот i Phone, сите идни i OS надградби, Apple Плати & Apple Car Play.

Спецификација

Избор на клиент