Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RainSo Жените Чист Бакар Магнетна Терапија Здравствена Заштита Нараквици Болка за Артритис Прилагодливи Дизајн со Прикаже Поле (Розова Кристал)

RainSo Жените Чист Бакар Магнетна Терапија Здравствена Заштита Нараквици Болка за Артритис Прилагодливи Дизајн со Прикаже

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

На магнетни хривнија ќе се стимулира микроциркулацијата на рачниот зглоб систем, за да се промовира циркулацијата на крвта, подобрување на телото физиолошки магнетно поле, болка, ако се користи за години.Со години на работно Искуство во Магнетни Хривнија.Магнет ќе објави голем број на негативни тековната, за одржување на киселинско-базната рамнотежа, се приспособат на точка на човечкото тело и магнетното поле да го врати рутински. •Помага со болка на Артритични,Болки во зглобовите,УПН,Карпален Тунел. ✦99% Чист Бакар Материјал✦Супериорен чист бакар материјал, нежен полирање, рачно производство пескарење, огледало доработка и долго colorfast. •Подобрување на под-здравствена состојба и енергија на нашето тело.БАКАР е мек метал,тоа е, рече дека во стариот Египет луѓето се користи за бакар за да се прочисти водата и бакар се смета како здравствен рецепт.Човечкото тело и на земјата природно произведува електрични и магнетни полиња.БАКАР се неопходни за човечкото тело здравје микронутриенти,кои имаат значаен ефект врз развојот и функцијата за крв, нервниот и имунолошкиот системи, косата, кожата и коскеното ткиво и мозокот и црниот дроб, срцето и другите внатрешни органи.Прилагодливи Дизајн✦Слајд-за да ја подесите големината без никаква алатка, повеќе блиску до вашата кожа.И интеракциите помеѓу телото, на земјата, и други електромагнетни полиња предизвика физички и емоционални промени во луѓето. •Подобрување на телото физиолошки магнетно поле,елиминирање на заморот.✦Магнетни Здравствена Заштита Елементи✦Со силна висок напојува магнети(3500 гаус),помош со болка на артритис, карпален тунел, зглобовите се користат со години.Доведе s циркулацијата на крвта.

Спецификација

Избор на клиент