Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Winsor & Њутн Лице Боја, Светло Кафеава

Winsor & Њутн Лице Боја, Светло Кафеава

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Погоден за осетлива кожа - Snazaroo лице бои се специјално формулиран за да се биде пријателски повеќето деликатна кожа и се мирис слободни.Перат - Snazaroo лице бои се сите водата базирани!Ова ги прави толку лесно да се симне, како што се да се стави на.Едноставно се отстрани со сапун и топла вода; не е потребно за чистење или јаки Removers.Направени во велика БРИТАНИЈА - користејќи само одобрени состојки целосно во согласност со САД прехрамбената и Лекарската Администрација (FDA) и играчка и козметички прописи, и се не-токсични.Погоден за осетлива кожа - Snazaroo лице бои се специјално формулиран за да се биде пријателски повеќето деликатна кожа и се мирис слободни.Сите Snazaroo лице бои биле разгледани од страна на независна професор по дерматологија и професионални toxicologists.Перат - Snazaroo лице бои се сите водата базирани!Ова ги прави толку лесно да се симне, како што се да се стави на.Едноставно се отстрани со сапун и топла вода; не е потребно за чистење или јаки Removers.Направени во велика БРИТАНИЈА - сите Snazaroo лице боја е произведен во велика БРИТАНИЈА користат само одобрени состојки целосно во согласност со САД прехрамбената и Лекарската Администрација (FDA) и играчка и козметички прописи, и се не-токсични.

Спецификација

Избор на клиент