Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HP P7Z47A#BGJ LaserJet Enterprise Flow MFP M630h Печатач (Уверение Обновена)

HP P7Z47ABGJ LaserJet Enterprise Flow MFP M630h Печатач (Уверение Обновена)

DEN 8159.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи.

Спецификација

Избор на клиент