Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Автомобил Покривот Торба Скок Товар на Превозникот Торба, 15 Кубни Метри Водоотпорен Автомобил Врвот Превозникот за Автомобили со/Без Полици, Возила Товарни Превоз

Автомобил Покривот Торба Скок Товар на Превозникот Торба, 15 Кубни Метри Водоотпорен Автомобил Врвот Превозникот за Автомобили

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Покрај тоа, ние додадете 4 засилен крстот закрпи на аглите на товар торба за зголемување на конекција сила помеѓу секоја рака и покривот торба. 【Tearproof Водоотпорен Материјал】SIHANM товар на превозникот за врвот на возилото е направен со тешки-должност 500 D водоотпорен ПВЦ обложени церада, која е погуста, многу издржливи и повеќе отпорни на абење.Ние усвојува патент затворање со проширена 5.На скок товар чантата, исто така доаѓа со анти-лизга мат постојано да остане во место, дури и при голема брзина на патот или пад патот без гребење на вашето возило.Да ја искористам оваа трајни багаж превозникот за автомобил скок со вас на секое патување!. 【100% Задоволство】ќе добиете 1x покривот товар торба, 1x складирање торба, 1x против пролизгување мат, 4x вратата куки, 4x засилен прилагодливи ремени.Дизајнирани да се реши проблемот на ограничен простор за складирање во автомобил.Нашиот автомобил врвот превозникот одговара за Сите Возила!.

Спецификација

Избор на клиент