Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GLOGLOW Аквариум Грејач Вшмукување Чаши, 20PCS Suckers Клипови Аквариум Греење Прачки Клипови Носители Стеги за Риба Резервоарот ПВЦ Вшмукување Чаша Воздушна Линија Цевка ?

GLOGLOW Аквариум Грејач Вшмукување Чаши, 20PCS Suckers Клипови Аквариум Греење Прачки Клипови Носители Стеги за Риба Резервоарот

DEN 189.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Апликација-Изработени од премиум пвц материјал.Совршен за риба резервоар, резервоар и било стаклена површина.Широко се користи за saltwater и слатководни риби резервоарот, аквариуми и сите стаклени површини.Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци- Фиксни за греење, род или друг аквариум опрема.Препорачливо е да го замени секои 2 месеци или па да се обезбеди вшмукување состојба.Димензија - Дијаметар на основата е приближно 34mm/1.3"; Менгеме Ширина е приближно 24mm/0.9".Лесен За Употреба - Што користи морон да се поправи, и тоа е лесно да се користи без да се бара било алатка.Едноставен за инсталација и отстранување.Пакет Содржина - 20pcs x Аквариум Вшмукување Чаша.Секој вшмукување доаѓа со еден клип.Чувајте вашиот аквариум грејач цврсто на место со овие вшмукување клипови.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : PVCColor : Како Слики Shown Item Тип : Греење Прачки Clips Clip дијаметар : Прибл. 2.4 cm/0.9 in Suction Првенство дијаметар : Прибл. 3.4 cm/1.3 in Weight : Прибл. 130g Пакет листата : 20 x Греење Прачки Клипови.

Спецификација

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC
Color:
As Pictures Shown
Item Type:
Heating Rods Clips
Clip diameter:
Approx. 2.4cm/0.9in
Suction Cup diameter:
Approx. 3.4cm/1.3in
Weight:
Approx. 130g
   :
Package list:
 
20 x Heating Rods Clips :

Избор на клиент