Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BOODLIED 20Watts Не Хипер Флеш BA15S LED Светилки 66-EX ГОДИНА SMD Чипови со Објектив за Проектирање 1156 1141 1003 1073 7506 LED Светилки За Обратна Кочница Пак Сигнал Светла.Килибар/Жолта.2-П?

BOODLIED 20Watts Не Хипер Флеш BA15S LED Светилки 66-EX ГОДИНА SMD Чипови со Објектив за Проектирање 1156 1141 1003

DEN 455.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одговара : 1156 BA15 S P21 W 1073 1095 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1270 3496 5007 5008 7506 7527 итн.Лесна инсталација, plug and play.Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас.Спецификации : База Тип : Стандард 1156 BA15 S P21 W 1073 1095 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1270 3496 5007 5008 7506 7527 SMD Тип : 2016 SMD Чипсет LED Light : Xenon Бела Боја Tempture : 6500 K Lumens : 3000 LM/сијалица LED Кол : 66 LEDs/сијалица Работен Напон : 9-36 V Струја : Max излез 1720m A/DC12 V/сијалицата Моќност Wattage : 20.3 W/сијалица, Големина : Должина : 1.Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас.3 W/сијалица;светла Боја : Жолто/Жолта;Lumens : 3000 LM/сијалица;Работен напон : DC9-36 V;300% посветла од originalhalogen сијалица;Големина : 0.Одлични Карактеристики : Full алуминиум тело дисипација на топлина;Изградена во IC се вози, интелигентни уредување на излезна енергија, осигурајте се сијалица е tempture, животот не;Целосна мост оџакот електроника, исправање, изолирани моќ, анти-мешање, погоден AC возила.Примена : Само За Обратен Светлата и да се Сврти сигнали(Не Хипер Флеш грешка,Не треба отпор за повеќето возило)за автомобили, спортски автомобили, камиони, шлепери,итн.Ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција на објектите оштетени за време на испорака или имаат потврдено производителот дефект.Супер Осветленост : Висока моќност 66pcs 2016 година SMD чипови;Светлечки површина : 6 страна +1 врвот со Објектив за Проектирање;Max излез 20.

Спецификација

Избор на клиент